Dare2b

Dare2b - partner naszej reprezentacji.

Dare 2b jest partnerem akademickiej reprezentacji Polski. To brytyjska marka, której początki sięgają 2000 roku. Charakteryzuje się specjalistycznym przeznaczeniem odzieży: dla miłośników sportów zimowych, narciarzy, snowboardzistów, kolarzy, biegaczy. To produkty wysokiej jakości o technicznym wzornictwie i doskonałym komforcie noszenia. Wykonane z użyciem nowoczesnych materiałów oraz technologii rozwijanych przez firmę oferowane są w przystępnych cenach.

 Produkty Dare 2b powstają przy ścisłej współpracy ze sportowcami z Dare 2b Team – reprezentującymi różne dyscypliny sportu. Marka Dare 2b obecna jest w ponad 60 krajach na świecie. Wraz z markami Regatta Professional, Regatta, CraghoppersHawkshead wchodzi w skład Regatta Great Outdoors. Siedziba firmy mieści się w Trafford Park (Manchester).

W Polsce obecna jest w 11 sklepach firmowych oraz prawie 100 innych punktach współpracujących z marką.

O zaletach marki Dare2b przekonali się już członkowie akademickiej reprezentacji Polski na XXVII Zimową Uniwersjadę (Strbske Pleso / Granada) w 2015 roku, zdobywając na tej imprezie 10 medali oraz najlepsi polscy studenci-sportowcy podczas XXVIII Letniej Uniwersjady w Gwangju, którzy wywalczyli aż 18 medali. W wyniku kolejny raz podpisanej umowy o współpracy między AZS a Dare 2b w 2017 roku zalety profesjonalnego sprzętu poznają uczestnicy Letniej Uniwersjady 2017 w Tajpej.

Strona: www.dare2b.com

Michał Grabowski

Biuro Prasowe Polskiej Misji Uniwersjadowej.
Administrator i redaktor strony uniwersjada.pl.
Masz pytania? Pisz:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dane kontaktowe

  • Kredytowa 1A, Warszawa, Polska
  • +48 22 849 71 36 kom. +48 513 066 210

Oficjalna strona akademickiej reprezentacji Polski na XXIX Letnią Uniwersjadę Taipei 2017

XXIX Letnia Uniwersjada

29. Letnia Uniwersjada odbywa się w Taipei. Do zdobycia będzie 270 kompletów medali w 22 dyscyplinach. Dla potrzeb uniwersjady przygotowano blisko 80 obiektów sportowych. Spodziewany jest udział ponad 12 tys. sportowców z ponad 150 krajów. Polska wystawi blisko 200-osobową reprezentację, która wystartuje w 14 dyscyplinach.